Miłość, morze, plaża, zachody słońca, pocałunki na molo.

      Możliwość komentowania Miłość, morze, plaża, zachody słońca, pocałunki na molo. została wyłączona

Wszystko absolutnie zaczyna się bajecznie. Zauroczenie, plaża, zachód słońca, pocałunki. Trochę później niestety wracamy do domu a także stajemy przed szarą rzeczywistością. Ciężko być romantykiem, kiedy trzeba zatankować samochód. Trudno być szarmanckim, gdy jemy lunch w pizzerii, bardzo spiesząc się po pracy do domu na mecz w telewizji. Pewnego dnia okazuje się, że dostajemy w twarz zerwaniem. Zastanawiamy się, co takiego złego zrobiliśmy.

Najważniejsze, by zdiagnozować, czy rzeczywiście była to nasza wina. Jeżeli wywnioskujemy, że niestety tak, to najlepiej przyjrzeć się bliżej własnym poczynaniom a także dołożyć starań aby je na nowo naprawić. Wielu panów zaczyna się po zerwaniu dokładnie zastanawiać, jak odzyskać byłą. Oczywiście nie jest to proste zadanie, ale oczywiście możliwe do zrobienia.
Można działać od razu, o ile mamy zapewnienie, że była dziewczyna nadal coś do nas czuje, niemniej jednak jakieś nasze zachowanie, bądź sytuacja skłoniła ją do tego aby odejść. W takiej sytuacji najważniejsza jest nasza skrucha. Trzeba się starać rzeczywiście  dowiedzieć, co przeskrobaliśmy i to zaakceptować. Kolejno obowiązkowo musimy jej powiedzieć, że wiemy, co złego zrobiliśmy a także że bardzo żałujemy. Koniecznie musimy także pokazać swój plan naprawczy. Absolutnie nic nie działa tak strasznie na rozzłoszczoną dziewczyną, niż kolejne przeprosiny bez pokazania chęci poprawy. Dajmy jej powód, by mogła nam na nowo zaufać. Niech zdaje sobie sprawę, że strasznie żałujemy, niemniej jednak warto mieć na uwadze to, żeby przypomnieć jej to, co dobre i nie skupiać się wyłącznie na błędach. Śliczne kwiaty również na pewno nie zaszkodzą.