Chętnie na słoneczne promienie wystawiamy twarz.

      Możliwość komentowania Chętnie na słoneczne promienie wystawiamy twarz. została wyłączona

Z pewnością wszyscy lubią światło słoneczne. Ochoczo na promienie słońca wystawiamy twarz z nadzieją, że się trochę opalimy. Słońce jest niezbędne do życia wszystkim żywym organizmom i za bardzo nie narzekamy w momencie kiedy mocno daje nam się we znaki. Niemniej jednak bywają momenty kiedy próbujemy trochę ograniczyć dawkę światła wtedy gdy jest go nieco za dużo.  Na tego typu niedogodność doskonale sprawdzą się – zasłony.

Rodzajów żaluzji jest dużo. Są to żaluzje dachowe, żaluzje dzień noc, plisowane, chowane do kaset, wolnowiszące a także pozostałe. Montaż niektórych jest bezinwazyjny a także polega głównie na przyklejeniu stelażu zasłonki wprost do ramy okna bez zastosowania wkrętów.
Rolety plisowane czyli plisy to szczególny rodzaj zasłonek. Tego typu roleta jest mocowana pomiędzy ramą okienną a szybą, a jej tkanina plisowana pozwala na rozciąganie rolety a także zatrzymywanie jej w określonym miejscu okna. Prowadzenie mechanizmu zazwyczaj odbywa się z dołu do góry.
Także ciekawymi żaluzjami są żaluzje są dachowe. Montaż przebiega  z użyciem wkrętów, bo tego typu żaluzje bywają mocowane do okien nachylonych pod kątem, więc by dana roleta spełniała swoją rolę powinna być właściwie założona by nie opadała.

Montażem Żaluzji możemy zająć się we własnym zakresie, ponieważ nie jest to trudna czynność, niemniej jednak jeśli zostały zakupione po raz pierwszy na pewno warto wezwać kogoś, kto już z tego typu montażem miał do czynienia.

Autor: plisy warszawa