Czy opinie na temat tej szkoły są pozytywne?

      Możliwość komentowania Czy opinie na temat tej szkoły są pozytywne? została wyłączona

Zanim wybierzemy się na jakiś kurs rysunku (a ofert jest w naszym państwie co niemiara!), należy mieć pojęcie, na co zwrócić szczególną uwagę.

 

A więc na początku – dobrze się zastanówmy, czy w ogóle na pewno chcemy iść na taki kurs? Bo można zdecydować się także na korepetycje, które:

– są tańsze;

– można, jeżeli rozchodzi się o wolne terminy, dopasować do swoich czasowych możliwości.

 

Z drugiej perspektywy taka szkoła rysunku pozwoli nam na porównywanie swoich prac z innymi pracami (a nauka przez cudze błędy jest niezwykle wartościowa!), da możliwość poznania różnych oczekiwań ze strony różnorakich wykładowców i – z racji na obecność całej grupy i rywalizacją z tym związaną – będzie nas na pewno motywować do wytężonej pracy.

 

Aktualnie lepszym rozwiązaniem jest pomimo wszystko szkoła, poprzez to – przyjmując, że ten dylemat mamy już za sobą – na pewno warto dowiedzieć się kilku rzeczy:

– Czy wybrana szkoła preferuje właśnie ten rodzaj rysowania, na którym nam zależy?

– Czy szkoła zatrudnia wykwalifikowany personel?

– Czy opinie na jej temat są całkowicie pozytywne? Czy może ten rodzaj rysunku spotyka się z jakimiś uwagami?

– Jeśli chcielibyśmy szkolić się rysunku pod kątem zdania na kierunek architektoniczny, na pewno warto też skontrolować statystyki konkretnej szkoły. Oczywiście warto pamiętać, że 100% ocen pozytywnych wśród uczestników danego kursu jeszcze nie oznacza, że wszyscy oni dostali się na ten kierunek na który chcieli. Znaczy to zwyczajnie, że zdali.

Źródło: http://domin-krakow.pl/