Nie lubię w momencie kiedy o tym ciągle mówi.

      Możliwość komentowania Nie lubię w momencie kiedy o tym ciągle mówi. została wyłączona

Mój ukochany mąż bardzo często męczy mnie takimi rzeczami jak przykładowo: wskaźnik ciśnienie oleju,czujnik temperatury spalin,wskaźnik turbo.

Nie lubię w momencie kiedy o tym nieustannie mi mówi dlatego, że nie interesują mnie tego typu rzeczy. Dużo razy mówiłam mu o tym, ale to nic nie daje. Absolutnie się na tym nie znam, dlatego mnie to nudzi. Kilka razy starałam się odegrać i mówiłam co chwilę o moich kosmetykach, ciuszkach oraz innych rzeczach. Niemniej jednak mój mąż nie czuł tego co ja czułam, być może poprzez to, że ja nie opowiadałam tego aż z takim dużym zapałem, jakiego nikt nikt inny by mi nie zabrał.

Mój ukochany każdego dnia robi mi wykłady. Kiedy jemy śniadanie, obiad. Nie potrafię już tego słuchać..

 

Mój ukochany fascynuje się motoryzacją od najmłodszych lat, mogę stwierdzić, że to jego drugie imię. Poprzez to zajął się tym bardzo profesjonalnie. Urocze bywa to, że na co dzień robi to co bardzo kocha, a dodatkowo zarabia sporo gotówki.

Ciekawi się transportem takim sposobem jakiego jeszcze nigdy nie widziałam. Pasja ta wypełnia całe jego życie, skąd czerpie wiele.

Również chciałabym posiadać aż tak wielką pasję ,która by mnie tak uszczęśliwiała. Oczywiście jest sporo rzeczy, które mnie uszczęśliwiają, ale żadna nie sprawia, że czuję się spełniona jak mój ukochany. Mam nadzieję, że jeszcze kiedy taką rzecz odnajdę w sobie, że będzie ona cząstką mnie.

Zobacz więcej: Wskaźnik turbo